Igrati GG World Keno

1.000.000 $
Izberete lahko od 1 - 10 v razponu od 1 - 70

Koliko številk bi radi igrali?

Višji kot je vložek, večja bo nagrada. Pridobite lahko vse do 1.000.000$, če izberete 10 številk z 10x vložki

Izberite vložek (Muliplikator)

Izberite številke OK
Vsota:
Gaming Labs Certified

Draw certified by Gaming Laboratories International

Our True Random Number Generator has been certified by Gaming Laboratories International to ensure the highest security and guarantee 100% fairness of the drawing process.

Click here to see how does the TRNG work

Loto žrebanjeGG World Keno – Kako igrati Keno na spletu

Keno online je edinstvena in zasvojljiva igra, ki zagotavlja dobitke do 1.000.000 USD. GG World Keno ponuja to možnost vsake 4 minute. Vse, kar morate storiti, je, da izberete 1 do 10 številk med 1-70. Poleg tega bi morali izbrati multiplikator v razponu od 1 do 10. Večji kot je multiplikator, ki ga izberete, večji dobitek vas čaka.

Srečne številke lahko izberete na dva načina; tako, da jih izberete sami ali naključno uporabite možnost.

cena listka za KenoKakšna je cena listka za Keno? Loto žrebanje

Pošteno je reči, da lahko za vrednost ene dobre kave osvojite res velik denar, saj je cena za eno stavo, torej označba ene številke, za eno stavo 1 USD.

Znesek, ki ga je treba plačati, je odvisen od števila izbranih vrstic in izbranega množitelja. S spreminjanjem teh vrednosti lahko na dnu zaslona vidite znesek za plačilo.

Kot vidite, je vse zelo preprosto in berljivo. Če želite izvedeti več o pravilih Keno, si oglejte našo stran z informacijami.

Kdaj potekajo risbe KenoKdaj potekajo risbe Keno?

Risbe potekajo praktično brez prekinitev. Številke se črpajo vsake 4 minute, 24 ur na dan. Loto žrebanje se začne ob 00:00 in konča ob 23:56. In tako dan za dnem, dan za dnem.

Torej obstaja veliko priložnosti za hitro zmago.

Zahvaljujoč naši storitvi lahko igrate Keno kjer koli na svetu in kadar koli. Pomislite – vsake 4 minute obstaja možnost zmage. Verjetno ni predolgo, da bi si dali priložnost, da osvojite celo 1.000.000 $. Izberite številke in preverite rezultate Keno, da vidite, ali ste zmagali.

Če želite več podrobnosti o tej igri, si oglejte stran s podatki o keno.